FOLK / ETNO / KLASYKA / BIG BAND

Oferta Koncertowa

oferujemy Organizatorom kilka priorytetowych dla nas projektów muzycznych, 

Know Who We Are

Folk / Ethno
KURNA CHATA

Muzyka zespołu Kurna Chata jest przykładem na to, że oryginalna forma aranżacyjna w połączeniu z profesjonalnym wykonaniem oraz świadomą kreacją w kierunku różnorodności nastrojów muzycznych, może prowadzić do błyskotliwego końcowego efektu artystycznego. Repertuar koncertowy Kurnej Chaty to z jednej strony ciekawe interpretacje tradycyjnych polskich tematów folkowych w stylu wykonawczym „ethno-modern”, a z drugiej strony ocierające się o muzyczno-kabaretowy pastisz, dowcipne utwory inspirowane tekstami z tradycyjnej muzyki ludowej. Połączenie nostalgicznych klimatów tradycyjnych pieśni ludowych z humorystycznymi piosenkami w stylu folk, zapewniają podczas koncertów zespołu Kurna Chata różnorodne i inspirujące przeżycia artystyczne.

Know Who We Are

Big Band / Największe Przeboje
KOŁOBRZESKA ORKIESTRA ZDROJOWA

Od wielu lat KOŁOBRZESKA ORKIESTRA ZDROJOWA , jest stałym punktem muzycznym Kołobrzegu i od wielu lat można nas zobaczyć i posłuchać, przez cały lipiec i sierpień w poniedziałkowe wieczory na letniej scenie Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu przy ul. Solnej 1.

Ale to nie wszystko, Kołobrzeska Orkiestra Zdrojowa współpracując z Miastem Kołobrzeg co roku uświetnia uroczystości państwowe oraz msze w Kołobrzeskiej Katedrze.

28 sierpnia 2019 roku, Kołobrzeska Orkiestra Zdrojowa zarejestrowała materiał audio na pierwszą własną płytę koncertową. 

Know Who We Are

Klasycznie i Filmowo
GIOVANNE ESEMBLE

Kwintet Giovanne Ensemble tworzą muzycy Filharmonii Koszalińskiej. Współpracujący w róznych projektach muzycznych z artystami z Kołobrzegu i Koszalina. 

W repretuarze możemy usłyszeć zarówno klasyczne utwory kameralne jaki i tematy filmowe zaaranżowane na kwintet smyczkowy. 

Giovanne Ensamble brało udział w wielu nagraniach, m.in koncert walentynkowy, czy koncert w piosenkami światecznymi. Ta różnorodność tematyczna i stylistyczna, połączona z profesjonalizmem muzyków jest największą siłą zespołu.

Know Who We Are

Folk i Klasyka
Projekt
KURNA CHATA SYMFONICZNIE

Kurna Chata Symfonicznie to próba połączenia dwóch zdawać się mogło kompletnie rożnych światów. Dzięki współpracy z dyrygentem i aranżerem Jackiem Kujawskim połączyliśmy muzyke folkową Kurnej Chaty z Koszalińską Filharmonią co dało niesamowity , wręcz epicki efekt. 

Projekt rusza jesienią 2021 roku 

FOLKTEAM
agencja koncertowa

Od 20 lat gramy dla państawa 

OGLĄDAJ

FOLKTEAM - NOWOCZESNE STRONY WWW